Noni suyu bilgileri

Dünyadaki Noni suyu, içindekiler ve faydası

NONİ SUYU: özellikler ve besleyici değeri

Noni suyu dünyaca ünlü lezzeti ve tedavi özellikleri olan sağlıklı içecek olmaktadır. Bu özel ürünü tam olarak değerlendirilmesi için Noni suyuna ilişkin bilgileri detaylı öğreniniz! Noni suyunun büyükler ve çocuklar için faydaları, bu içecek şişesi ne biçimde olduğunu, bedeli ve başka faydalı bilgileri web-sitemizde bulabilirsiniz.

Noni suyu eşsiz özellikleri


Noni suyu yapıldığında kökboyagillere ait Morinda Citrifolia mayvaları uygulanmaktadır. Bu sağlık özellikli tedavi bitki Taiti’de ve Fransız Polinezya başka adalarında yetişmektedir. Noni mayvalrı bir sıra besleyici değer içerir.

Onların arasında gelişmiş biyoaktivitesi olan en benzersiz iritoitler olmaktadır. Yukarıda mevcut bulunan özelliklerin sayesinde kardiyo vasküler, immün, böbrek ve idrar yolları sistemine olumlu etki verip iltihaplanmaya, tümörlere engel olup viral aktivite ve karaciğer hüceyrelerine toksinlerin olumsuz etki vermesini azaltmaktadır.

Noni suyu üretim özellikleri


Noni suyu üretildiğinde besinbilim bünyesinde asıl törenler çağdaş bilim kazanımlar ile uyuşur. Morinda Citrifolia ağacı parçaları besin değerleri üreticiler tarafından baz alınır.

Tüm parçalar telif hakkı ile korunduğundan her bir şişe satın alarak özgün bir ürün elde alıyorsunuz. Üretici yapılmanın her devresinde hammal toplama itibaren şişelere dökmeye kadar kalite kontrol yapmaktadır. Operatör tarafından rekolte toplama, üretim süreci ve dökümün bireysel yapması, sert kalite kontrol – şirketin dış piyasadaki ön pozisyonları belirten etkenlerdir.

Noni suyunu oluşturan başka meyve suları nereden satın alınabilir


Noni suyunu ve TAHITIAN NONI® isimli başka ürünleri üretici elverişli fiyatları için satın almanızı öneririz. Noni ürünleri hakkında detaylı bilgileri almak için linke geçip şirketin Web-sitesinde girebilirsiniz. Noni suyunu https://morinda.com/4833434 linkine geçip dünyanın her bir noktasından satın alınabilir. Oturum ülkenizi seçip “Olanaklar” bölümüne geçerek “Katıl” düğmesini bulun ve gerekli yiyecekleri nakli ile sözkonusu adreste veya işletme merkezinde teslim alınız.

Noni suyunu ailece içiniz, sağlığınız için nasıl yararlı olduğunu göreceksiniz!

Noni suyu ve insan sağlığı için besleyici değerleri

Noni suyu bilgileri

Noni veya Morinda doğal yetişme yeri Güney Asya olduğu Marena ailesinde kısa boylu ağaçtır. Bitki mayvaları, yaprakları, tohumları eski zamandan beri nitelikleri sayesinde ünlü idi, o yüzden pek çok yayılmış olmuştur. Böylece, Morinda Pasifik bolgesi Güney arazisinde son derece yayılmış olup bugünlerde tropik ve subtropik ağaç gibi tanınmış olmuştur.

Noni meyvelerinin başka benzersiz özellikleri de vardır:

  • Farklı biyokimyasal süreçleri ayarlar
  • Organizmaya güçlendirici etki verir
  • 150’den fazla biyoloji aktif parça içerir, onların arasında en değerli kökboyası, skolopetin, kanama önler, karotenoit, bitkisel sterol, çok duyu organı, kaprilik ve ursolik asit v.b. olmaktadır.
  • Organizmayı tabii yaşamsal aktivite için gereken vitamin, mineraller, aminoasitler ile sağlar.
  • Atardamar iyileşmersini sağlar, sinir sistemi bozukluğunu (depresyon, kronik yorgunluk sendrömü) ortdadan kaldırır, kafa ve kas ağrılarına engel yaradır ayrıca iltihaplanmayı azaldır.

Endokrin bezler işlevleri harmonizasyonu aracılığı ile endokrin profili iyileştirir.

Noni, Tahiti Adaları'nın bozulmamış doğasında yetişir

Noni, dünyadaki en sağlıklı süper meyvelerden biridir

Noni, bilimsel bilgiye dayanan milyonlarca kişi tarafından seviliyor

Noni suyu türleri

Noni suyu türleri ve faydalı nitelikleri

Noni suyu özgün tadı olan içecek olmakla farklı türlü olarak üretilir. Her bir türün farklı içindekiler ve niteliği vardır.

Noni suyu doğaldır


Yüksek kaliteli ürün olmakla yalnızca tabii parçaları içerir. Noni ezmesi yapılması sayesinde özel içecekte yüksek biyoaktivite izlenir. İçeceğin hoş tatlı ama tiksindirici olmayan lezzeti belirten konsantre üzüm ve yabanmersini suyu içindekilerinde olmaktadır.

Noni maks meyve suyu


Ürün Fransız Polinezya adalarında yetişen Noni ağacı mayvalarından elde edilmiş % 49,5 ezmesinden ibarettir. Bunun sayesinde içecek insan iç organlarına ve sistemlerine olumlu etki verir, immün sistemini güçlendirir ve genel sağlık durumunu iyileştirir.

Noni suyu ezmesi


Mayva ezmesinden ve noni yaprakları enfüzyonundan alınmış tabii biyoaktif ürün olmaktadır. Tabii koruma sistemini güçlendirmek ve organizma yaşamsal ritmini artırmak engelleyici amacı ile kullanılır.

Noni suyu: çocuklar için faydalı nitelikleri

Çocuklar ve Noni suyu: vitamin, aminoasit, biyoloji aktif parçalar

Çocuklar geleceğimizdir. Bu yüzden onların fizik ve psikoloji etkinliğini en yüksek düzeyde koruyacağı onları en iyi yiyecekleri sağlamağa çalışıyoruz.

Noni suyu organizmayı her gereken mineralleri, vitamin, aminoasit, biyoloji aktif parçaları sağlayarak gelişen organizma için çok faydalıdır. Çocuk besin tayını için günlük eki kısmında içecek kullanımı çocuk organizmasına olumlu etki verir.   Noni içeceği geri meyve suları gibi dahil edilerek bebeklere de verilebilir. Ayrıca bebeğin sağlık durumunu iyileştirmek için kullanılmasını önerilir.

Noni ambalajı

Noni suyu, Noni şişesi bilgileri

Noni şişesi dış görünümü. Noni yiyecekleri asıl ürünü sahte olanından koruma sağlayan özgün tasarımlı ambalaj içinde olmaktadır. Dolandırıcı tuzağına düşmemek için ambalaj bilgelerini dikkatle okumanızı öneriyoruz.

Noni sularını satın alındığında aşağıdaki detaylara dikkat etmenize rica ederiz:

  • Şişenin üst kısmında içeriği doğal olmasını vurgulayan şekil Morinda (Noni) mayvasını taklit eder. Boğazında koruyucu altın renkli kapağı, cam şişenin alt kısmında TAHITIAN NONI yazısı mevcuttur.
  • Etiket Yer Küresinin her bir ülkesine nakl edilen Noni ürünleri için aynıdır. Üzerinde TAHITIAN NONI® Juice yazısı olmakla alt kısmında Noni mayvalrın toplandığı yeri gösterilir. Şişenin arka kısmında olan etiket içindekiler, raf ömrü, enerji değeri, kullanım şekli açıklar. Ayrıca üzerinde Noni suyu kısa tanımı gösterilir.
  • Noni şişesinin dibi temelinden aksine genişlenmiş olmakla böylece devrilmesine ve yıkılmasına daha kararlı olmaktadır. Cam kapasitesi özenli yıkaması ardından tekrar kullanım için uygundur.

Noni şişesi nasıl göründüğünü şimdiden biliyorsunuz! Noni yiyecekleri özgünlüğüne ilişik kontrol etmeyi unutmayın ve sağlığınız için faydalı olan doğal tadından zevk alınız!

KAYITLI OL
Site dili