Şişe görünümü

Noni ambalajı

Noni suyu, Noni şişesi bilgileri

Noni şişesi dış görünümü. Noni yiyecekleri asıl ürünü sahte olanından koruma sağlayan özgün tasarımlı ambalaj içinde olmaktadır. Dolandırıcı tuzağına düşmemek için ambalaj bilgelerini dikkatle okumanızı öneriyoruz.

Noni sularını satın alındığında aşağıdaki detaylara dikkat etmenize rica ederiz:

  • Şişenin üst kısmında içeriği doğal olmasını vurgulayan şekil Morinda (Noni) mayvasını taklit eder. Boğazında koruyucu altın renkli kapağı, cam şişenin alt kısmında TAHITIAN NONI yazısı mevcuttur.
  • Etiket Yer Küresinin her bir ülkesine nakl edilen Noni ürünleri için aynıdır. Üzerinde TAHITIAN NONI® Juice yazısı olmakla alt kısmında Noni mayvalrın toplandığı yeri gösterilir. Şişenin arka kısmında olan etiket içindekiler, raf ömrü, enerji değeri, kullanım şekli açıklar. Ayrıca üzerinde Noni suyu kısa tanımı gösterilir.
  • Noni şişesinin dibi temelinden aksine genişlenmiş olmakla böylece devrilmesine ve yıkılmasına daha kararlı olmaktadır. Cam kapasitesi özenli yıkaması ardından tekrar kullanım için uygundur.

Noni şişesi nasıl göründüğünü şimdiden biliyorsunuz! Noni yiyecekleri özgünlüğüne ilişik kontrol etmeyi unutmayın ve sağlığınız için faydalı olan doğal tadından zevk alınız!

KAYITLI OL
Site dili